Velvet Cleansing Milk 200ml

3666057145414
Neohodnoceno
Efekt lupa
 • 1 z 3

Jemné odličovací mléko  
Toto výživné čisticí mléko odstraňuje make-up a zbavuje pleť nečistot a mastnoty a zároveň zachovává přirozenou rovnováhu pleti. Nyní s ekologickou náplní.


 • Skladem
700 Kč
Kategorie: Pleť obličeje
 

Velvet Cleansing Milk

Lait Velours Démaquillant

Efektivní a šetrný zároveň. Toto čisticí mléko odstraňuje make-up z obličeje, očí a rtů, stejně jako nečistoty a veškeré stopy znečištění. Jeho hedvábná a krémová textura je obohacena o Clarins [Gentle Complex] s organickými výtažky ze žlutého hořce a meduňky, které zklidňují a zjemňují pokožku. Stejné čisticí mléko Clarins Velvet, které znáte a milujete, přepracované do ekologičtější lahvičky, aby se snížila naše ekologická stopa. A poprvé můžete doplnit své Velvet Cleansing Milk díky jeho nové ekologické náplni. Dobré pro vaši pokožku, dobré pro planetu. Vhodné pro všechny typy pleti.
 • Očištěné a vyživené.
 • Stopy nečistot a znečištění jsou odstraněny.

Krémová textura, kterou lze aplikovat na obličej, oči a rty.
Květinová vůně.

Složení :

 • [Gentle komplex] - klidňuje a zjemňuje pleť. Clarins výzkumný tým použil dvě
  rostliny z Domaine Clarins: organický hořec žlutý a organickou meduňku
  lékařskou pro zklidnění a zjemnění pleti.
 • MORINGA - odstraňuje částečky znečištění z povrchu pleti. Moringa, původem ze severní Indie, je používána
  místními obyvateli pro péči o znečištěnou vodu tím, že v ní shlukují částečky znečištění.  
 • VODA/VODA/VODA. DIKAPRYLYLKARBONÁT. KAPRYLOVÝ/KAPRINOVÝ TRIGLYCERID. GLYCERIN. PROPANDIOL. C14-22 ALKOHOLY. POLYSORBÁT 60. C12-20 ALKYLGLUKOSID. PARFUM/VŮNĚ. CITRÁT SODNÝ. POLYAKRYLÁTOVÝ KŘÍŽOVÝ POLYMER-6. KAPRYLYLGLYKOL. KYSELINA CITRÓNOVÁ. EDTA SODNÁ. ETHYLHEXYLGLYCERIN. XANTHANOVÁ GUMA. EXTRAKT Z LISTŮ MEDUŇKY LÉKAŘSKÉ. T-BUTYLALKOHOL. EXTRAKT Z HOŘCE ŽLUTÉHO. MALTODEXTRIN. EXTRAKT ZE SEMEN MORINGY OLEJODÁRNÉ. [V3544A]

 

Balení:

Flakón 200ml

Použití:

Aplikujte pomocí Clarins Professional Anti-Pollution Cleansing Method: Zahřejte produkt a naneste na suchou pokožku obličeje a krku. Chcete-li odstranit make-up a nečistoty z pleti, očí a rtů, jemně položte ruce na obličej a poté je rychle nadzvedněte, jako by pleť pálila. Opakujte sedmkrát. Důkladně opláchněte vodou nebo otřete ubrouskem. Na závěr naneste tonizační vodu, která nejlépe vyhovuje vašemu typu pleti.