Extra-firming gel 150ml

3666057035982
Neohodnoceno

Zpevňující a posilující gel 
Chladivý tělový gel proti stárnutí, který se zaměřuje na oblasti náchylné k ochabování a poskytuje okamžité zpevnění, vypnutí a vyhlazení .


  • Skladem
1 380 Kč
Kategorie: Zpevnění
 

Body Firming Gel 150ml

Tělové ošetření proti stárnutí, které viditelně zpevňuje, napíná a vyhlazuje – zaměřuje se na oblasti, které jsou obzvláště náchylné k ochabování: břicho, boky, stehna, hýždě a paže – a zanechává pokožku okamžitě tonizovanou a revitalizovanou. Obsahuje 95 % ingrediencí přírodního původu, včetně kombinace dvou rostlinných složek se silnými zpevňujícími a zpevňujícími účinky – nový organický extrakt z petasites, který pochází z udržitelných zdrojů z Le Domaine Clarins, a organický extrakt z mitrakarpu. Chladivý, rychle se vstřebávající gel je obohacen o organický extrakt z aloe vera a organický kokosový olej, které poskytují 8 hodin* nepřetržité hydratace pro pokožku, která je jemná, pružná a neuvěřitelně pohodlná. Vhodné pro všechny věkové kategorie, všechny typy postavy, všechny životní styly.

  • Viditelně zpevňuje, napíná a vyhlazuje
  • Zaměřuje se na oblasti náchylné k ochabnutí: břicho, boky, stehna, hýždě a paže
  • Viditelně tonizuje a revitalizuje
  • Hydratuje po dobu 8 hodin* 


Okamžitě - vaše pokožka je vyhlazená a zjemněná.  
Den po dni - jsou oblasti těla náchylné k oslabování (paže, hýždě, stehna, břicho a pas) viditelně zpevněny.
S věkem, nedostatkem pohybu, oxidačním stresem nebo náročným životním stylem začíná podkožní tkáň těla ochabovat, což má za následek ztrátu pevnosti, pružnosti a tónu pleti. Ve spolupráci s Karolinska Insitutet ve Švédsku pokročily laboratoře Clarins s novým vědeckým objevem: duo účinných rostlinných extraktů – Organic Petasites (zpevňující) a Organic Mitracarpus (zpevňující) – bojuje proti ochabování pomocí víceúrovňového přístupu, který viditelně zpevňuje, napíná a vyhlazuje pokožku pro efektivnější siluetu.

Tento chladivý gel, vytvořený na základě 40+ let zkušeností se zpevňováním těla, kombinuje zpevňující účinky organického extraktu z petasitu – udržitelně sklízeného v Le Domaine Clarins, naší živé laboratoři a farmě ve francouzských Alpách – se zpevňujícími účinky organických výtažků z mitrakarpu a organického zeleného banánu, aby poskytoval dvojitý zpevňující a zpevňující účinek pro okamžité a viditelné výsledky. Složení je obohaceno o mentol pro okamžitou, osvěžující vzpruhu a rychle se vstřebává bez lepkavého pocitu. Duo Body Firming poskytuje nejlepší výsledky při společném použití; Naneste Body Firming Gel na konkrétní cílové oblasti a Body Firming Cream na zbytek těla, abyste udrželi celkovou pevnost a hydrataci.

Složení :

  • Bio výtažek z devětsilu - posílení podpůrné sítě pokožky, podpoření pevnosti pokožky
  • Bio mitracarpus - zpevnění
  • Bio zelený banán - posiluje zpevňující účinek na konkrétních oblastech
  • Výtažek Bio aloe vera a kiwi - hydratace a energie pleti

 

VODA/VODA/VODA. GLYCERIN. PROPANDIOL. PVP. POLYAKRYLÁTOVÝ KŘÍŽOVÝ POLYMER-6. KOKOSOVÝ OLEJ (COCOS NUCIFERA). POLYGLYCERYL-6 STEARÁT. KAPRYLYLGLYKOL. HYDROLYZOVANÉ JOJOBOVÉ ESTERY. DIKAPRYLYLETHER. MENTOL. KŘEMEN. TOKOFEROL. ETHYLHEXYLGLYCERIN. TOKOFERYL ACETÁT. PARFUM/VŮNĚ. EDTA SODNÁ. ALOE BARBADENSIS ŠŤÁVA Z LISTŮ V PRÁŠKU. SORBAN DRASNÝ. POLYGLYCERYL-6 BEHENÁT. EXTRAKT Z PLODŮ ACTINIDIA CHINENSIS (KIWI). BETAIN. SORBITOL. EXTRAKT Z LISTŮ PETASITES HYBRIDUS*. T-BUTYLALKOHOL. KYSELINA CITRÓNOVÁ. EXTRAKT Z PLODŮ MUSA SAPIENTUM (BANÁN). EXTRAKT Z MITRACARPUS SCABER (MITRACARPUS SCABER EXTRACT). CI 42090/MODRÁ 1 [C4047A]

 

Obsah:

Tuba 150ml

Použití:

1. Ohřejte produkt na tělesnou teplotu tím, že ji zahřejete mezi dlaněmi, abyste zvýšili vstřebávání.2. Aplikujte na oblasti, které jsou obzvláště náchylné k ochabnutí: břicho, boky, stehna, hýždě, paže. 3. Rozetřete do pokožky pěstmi. Rada odborníka: Aplikujte rozmáchlými pohyby směrem vzhůru k srdci, abyste podpořili krevní oběh.